Ceník vzorových variant

Recenze - Lukáš Finěk

Recenze zákazníků

Hvězdičky - hodnocení

Firmu Solarbeam jsem si vybral na základě doporučení od známeho a musím říci, že jsem udělal moc dobře. Vše proběhlo jak mělo a s případným problémem si vždy poradili a vyřešili za nás. FVE už měsíc funguje a s nastavením jsem velmi spokojený. Jak použitá technologie tak celkový přístup společnosti při realizace byly super. Komunikace a vstřícnost s kýmkoliv z firmy Solarbeam byla úžasná. Když jsem potřeboval s čímkoliv poradit a následně spustit FVE pokaždé mi pomohli a vše vyřešili. Určitě doporučuji.

Lukáš Finěk

Recenze - Jiří Tomek

Recenze zákazníků

Hvězdičky - hodnocení

Spokojenost, do měsíce od podpisu montáž, za tři dny vše funguje, veškeré papírovaní ochotně vyřídí. Doporučuji

Jiří Tomek

Recenze - Alice Cyrínová

Recenze zákazníků

Hvězdičky - hodnocení

Koncem září jsme poptali a prosinci hotovo. Se vším nám pomohli včetně upozornění, že ČEZ chce novou desku ve venkovním budníku. Zajistili výměnu, aby vše bylo v pořádku a splňovalo normy. Velkou předností této firmy je financování. Žádné skládání peněz rok dopředu jak je to u konkurence. Zaplatíte měsíc před dodáním a tím u nás zvítězili při rozhodování, kdo nám bude fotovoltaiku instalovat. Solarbeam mohu jen doporučit.

Alice Cyrínová

Recenze - Roman Vinš

Recenze zákazníků

Hvězdičky - hodnocení

S realizací FVE od společnosti Solarbeam jsem velmi spokojen. Sice v průběhu realizace vznikly nějaké problémy, avšak na všem jsem se domluvili a vše dořešili k mé spokojenosti. Zejména musím vyzdvihnout přístup a komunikaci p. Malého. Objednávku jsem podepsal před Vánoci, na konci ledna byly panely na střeše a v polovině února i střídač, baterie a groboost. Teď začátkem května mi byla na účet připsána i dotace, kterou společnosti Solarbeam vyřídila. Moc děkuji a doporučuji.

Roman Vinš

Recenze - Ilona Sidorjaková

Recenze zákazníků

Hvězdičky - hodnocení

Dovolte mi se podělit o zkušenost s firmou Solarbeam, která nám instalovala fotovoltaiku. Dostali jsme čtyři nabídky a po zvážení jsme se rozhodli pro firmu Solarbeam z důvodu nejlepšího seznámení s problematikou o které jsme toho moc nevěděli. Dále musím pochválit montéry za rychlou a profesionální práci a z toho důvodu můžeme firmu doporučit všem zájemcům. Již se nám podařilo doporučit jednoho zájemce z naší vesnice. Ahoj Ilona a Vláďa Sid.

Ilona Sidorjaková